RTV EURO AGD

telefon:

strona www: www.euro.com.pl

Lokal numer: 18

RTV EURO AGD LOKAL

EURO RTV AGD - Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu do domu, pracy, sprzętu na wakacje, czy w podróż służbową, w sieci RTV EURO AGD znajdziesz coś dla siebie. Szeroki asortyment produktów RTV, AGD, sprzętu audio, IT czy akcesoriów pozwoli spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych sprzedawców, którzy pomogą Ci wybrać sprzęt najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom. Jeżeli potrzebujesz jeszcze większego wyboru, wejdź na euro.com.pl i zapoznaj się z zasobami największego internetowego sklepu elektronicznego w Polsce. W RTV Euro AGD możesz skorzystać nie tylko z kilku różnych rodzajów spłaty ratalnej, czy przedłużyć gwarancję na zakupione produkty, ale także zamówić dostawę do domu, instalację i podłączenie sprzętu.

Dzięki tym i wielu innym cechom sieć RTV Euro AGD jest liderem rynku RTV i AGD w Polsce. Świadczy o tym zaufanie kilkunastu milionów Klientów, którzy od lat korzystają z naszej oferty. Zostań jednym z nich!

Zapraszamy do sklepu!

komfort-logo.jpgplus-logo.jpgtextilmarket-logo.jpgfarmateka-logo.jpgvive-logo.pnginmedio-logo.jpgnc-plus-logo.pngbrw-logo.pngeco-logo.pnglogo-decathlon.pngabra-logo.jpgcyfrowy-polsat-logo.jpgrtv-euro-agd-logo.jpgauchan-logo.pngpoczta-polska-logo.jpgplay-logo.jpg