Telakces

telefon: 736866905

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www: www.telakces.com

Lokal numer: 30

 

Telakces.com Sp. z o.o. - to sieć sklepów z akcesoriami do telefonów i usługami telekomunikacyjnymi Virgin Mobile. Firma działa na zasadach franczyzy na polskim rynku już od 2012 roku. W sierpniu 2014 roku Telakces.com podpisał strategiczną umowę z Virgin Mobile i stał się kluczowym partnerem tej firmy na polskim rynku.

Dzięki temu, w ofercie sklepu znajdziesz również usługi telekomunikacyjne marki Virgin Mobile. W barwach Telakces.com i Virgin Mobile działają salony i wyspy sprzedażowe w galeriach handlowych.

W naszej bogatej ofercie akcesoriów znajdziesz między innymi: szkła hartowane i ładowarki do telefonów, powerbanki, etui do telefonów, słuchawki i wiele wiele innych.

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży na terenie całej Polski!

farmateka-logo.jpgplay-logo.jpgauchan-logo.pngrossmann-logo.pngkomfort-logo.jpglogo-optyk.jpgvive-logo.pngbrw-logo.pngaction-logo.pngpolsat-box-plus-logo.jpglogo-decathlon.pngpoczta-polska-logo.jpgrtv-euro-agd-logo.jpgale-animale-logo.pnginmedio-logo.jpgabra-logo.jpg