Titans Street Cross 2023 - 8 lipca!

W minioną sobotę na specjalnie przygotowanym torze na terenie naszego Centrum odbyła się kolejna edycja już na stałe wpisanych na południu Polski zawodów amatorskich opartych na konkurencjach CrossFit. Blisko 70 wytrawnych uczestników z południowej Polski rywalizowało przez kilka godzin podczas 2 treningów eliminacyjnych by na koniec wyłonić najlepsze 5 osób wśród kobiet i mężczyzn do wielkiego finału. Wśród kobiet najlepsze okazały się: Gracjana Dzieża z Nowego Sącza (1 miejsce), Kinga Lowe z Tarnowa (2 miejsce) oraz Małgorzata Załubska z Nowego Sącza. Natomiast wśród panów triumfował Mikołaj Łagowski z Krakowa, drugie miejsce zajął Przemysław Leszkowicz z Mielca, a na najniższym stopniu podium stanął Wojciech Wojdyło z Dynowa.

Dla uczestników dodatkowo przygotowano konkurencję podrzutu ciężarów (Challenge Clean&Jerk) - w której najlepszy uczestnik podrzucił ciężar o wadze 127 KG.

Wspólnie z Kępa Sport, Unit37 i Decathlon Tarnów udało się stworzyć niepowtarzalne widowisko.

Zawody Titans Street Cross były skierowane do osób zarówno doświadczonych w treningach cross, jak i amatorów, chcących sprawdzić swoją kondycję, wytrzymałość oraz wypróbować swoich sił w tego rodzaju treningu i sportowej rywalizacji.

Uczestnicy przyjechali m.in. z Krakowa, Sanoka, Ostrowca Świętokrzyskiego, Rzeszowa, Kielc, Mielca i Tarnowa. Dla najlepszych zawodników open i kategoriach wiekowych, czekały atrakcyjne nagrody oraz piękne puchary.

Dzieci które również kibicowały i uczestniczyły w spotkaniu mogły skorzystać z dmuchanych zamków oraz smakołyków w postaci waty cukrowej oczywiście nieodpłatnie.

To nasza trzecia edycja Titans Street Cross. Cieszymy się że z roku na rok przybywa nam coraz więcej uczestników jak i kibiców. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy wygranej!!!

Do zobaczenia za rok!!

 

Powrót

action-logo.pngpolsat-box-plus-logo.jpglogo-decathlon.pngale-animale-logo.pngauchan-logo.pngfarmateka-logo.jpgkomfort-logo.jpgabra-logo.jpgrossmann-logo.pngvive-logo.pngrtv-euro-agd-logo.jpglogo-optyk.jpgpoczta-polska-logo.jpginmedio-logo.jpgplay-logo.jpgbrw-logo.png